Vlasta Neuwirtová

Jmenuju se Vlasta Neuwirtová a již od roku 1991 se věnuji poradenství v typologii barev a stylu. Ale nebylo tomu tak vždy. Vystudovala jsem astronomii a pracovala na hvězdárně a v planetáriu.

 

Už od malička jsem měla blízko k výtvarnému cítění. Jako malé děvče jsem  vnímala na lidech kdy používají špatné barvy.  Také jsem chtěla studovat výtvarnou střední školu, ale bohužel mě nepřijali. Vystudovala jsem tedy gymnázium a poté astronomii. 

 

Na základě zkušeností s tisíci klienty, jsem vyvinula vlastní systém rozdělení lidí na 16 barevných typů. A také používám vlastní systém členění stylovýych typů, který nazývám stylovou pyramidou.  Mé studio navštívila velká řada slavných osobností. Nejsem z těch, kteří by se snažili tyto události zaznamenávat a prezentovat. Svou metodu jsem na kurzech a středních výtvarných školách naučila přes 750 lidí. 

 

Několik firem, pro které jsem pracovala: Česká spořitelna, DHL, LR, Oriflame a další. Také jsem pracovala na vizáži ministrů, různých politiků, umělců a top managementu velkých firem. 

vlasta-neuwirtova

JAK VLASTA ZMĚNILA ŽIVOT VERONICE?

čtěte ZDE