Ceník

 

 

Veškeré služby jsou pro muže i ženy. Standart barvy i pro děti.

Standard barvy
Zjistíme jestli jste jaro, léto, podzim, zima nebo který z 16-ti přechodných typů. Vybereme nejlepší odstíny z každé barvy, které dostanete s sebou na kouscích látek. Také obdržíte písemné doporučení, jaké volit barvy oblečení, vlasů, líčení a doplňků. Je možné využít i pro děti od 3 let. Trvá 1,5 až 2 hodiny.
BAREVNÝ TYP + VZORNÍK
DOPORUČENÍ
Medium barvy
Zjistíme jestli jste jaro, léto, podzim, zima nebo který z 16-ti přechodných typů. Vyzkoušíme a vybereme velkou patetu odstínů ze všech barev. Ty vám připravíme do zalaminovaných kartiček. Také obdržíte písemné doporučení, jaké volit barvy oblečení, vlasů, líčení a doplňků. Tato služba je časově náročnější.
BAREVNÝ TYP + ZALAMINOVANÝ VZORNÍK
DOPORUČENÍ + MATERIÁLY
Standard styl
Zjistíme jaký je váš stylový typ a obržíte podrobné písemné informace. Trvá 1,5 až 2 hodiny.
STYLOVÝ TYP
PÍSEMNÉ DOPORUČENÍ
Medium styl
Zjistíme jaký je váš stylový typ a obržíte podrobné písemné informace. Vyzkoušíme a vybereme z velké spousty vzorovaných látek ty nejslušivější vzory pro vás, které si můžete vyfotit nebo si kousky látek odnesete s sebou. Dozvíte se informace co nosit od hlavy k patě. Doporučujeme zvolit tuto službu jako následnou po určení vašeho barevného typu. Tato služba je časově náročnější.
STYLOVÝ TYP + VZORY LÁTEK
DOPORUČENÍ + MATERIÁLY
Komplex
Najdeme váš osobitý unikátní styl. Tato služba zahrnuje všechny předchozí o barvávh a stylu (Medium barvy a styl), včetně vzorniků barev a vzorů. A navíc vám zhotovíme návrhy pro váš vzhled formou tzv. kombinací a specifikací barev. V klidu si projdete veškeré obrázkové katalogy studia a najdeme ideální tvary, struktury a materiály, celkovou siluetu, nejlepší typy doplňků, způsob líčení, úpravy nehtů apod. Odpovíme na vaše otázky. Kromě všech služeb barev, stylu a kombinací, dostanete také asistenci při likvidaci vašeho starého šatníku a nákupu nových kousků. Tuto službu lze také využít pro přípravu vášeho SVATEBNÍHO DNE.
BARVY + STYL
VZORNÍKY + KOMBINACE BAREV
KOMPLEXNÍ PORADENSTVÍ
OSOBNÍ ASISTENCE

Ke každé úrovni si můžete přiobjednat asistenci při nákupu v obchodě
nebo u vás doma při čistce ve skříni :)

Sazba je 2000 Kč / hodina

Přednášky a workshopy
Pro veřejnost
Kurzy a školení
Pro stávající profesionální vizážisty, poradce, prodavače, kadeřníky apod., kteří se chtějí naučit pracovat v jemném členění barev a s respektem k individuálnímu stylu klienta. Vhodné i pro začínající zájemce, kteří se stanou certifikovanými poradci.