NENÍ BARVA JAKO BARVA

Ten správný šmrnc nemusí být vždy rudá rtěnka a výrazné barvy.

Souhra odstínu pleti, hloubky očí, barvy vlasů a charakteru, to je to, co zvýrazní vás! 

Vybírejte to, co sluší vám a to, v čem vás zaregistruje okolí.

Jaro  léto  pozdim  zima? To je všechno?

 

Kdepak! To by byla nuda a hlavně máte pocit že se výsledek dozvíte z článku v časopise nebo testu na netu. Je mi líto, ale musím vás zklamat! Pravděpodobnost, že se dozvíte váš barevný typ není vysoká. Existují tmavovlasá jara i blond zimy a není to nijak výjimečné! Nakupovat oděvy a cokoli na základě nepřesného odhadu se nevyplácí.

Tajemství barevného typu spočívá v přesnosti odstínů a jejich kombinací. Napříkal pokud jste typ léto, ale milujete černou, ale víte, že létu černá nesedí, najdeme vám ve studiu jiný tmavý  odstín, který vám černou nahradí.  

 

Každý je unikát! 

 

Barvy, které s vámi ladí, jsou vám vrozené. Poradce vám barevný typ nevytváří, on ho zjišťuje. Barvy, které vám sluší, se po celý život nemění. Nosit je není omezením vaší osobní svobody, ale poznáním toho nejlepšího pro vás. 

 

Pracujeme s tisíci odstínů barev i vzorů, které přímo testujeme k vaší tváři a tvoříme individuální vzorník na míru. Navíc máme k dispozici vzorky kůží, kožešin, doplňků, šperků, bižuterie, knoflíků, brýlí, barev vlasů, laků na nehty  i líčidel a vše zkoušíme a hledáme... A takto najdeme ideální řešení pro vás. To vše zabere nějaký čas, ale rozhodně se to vyplatí.

 

Vložené investice se vrátí zpět, neboť ušetříte za veškeré nevhodné nákupy a věci, které vám neprospějí. Budete přesně vědět co koupit, jaký ta věc má mít odstín, vzor i tvar. Včetně struktur látek a materiálů na vaše doplňky. Není výjimou, že klient požaduje  i radu týkající se vzhledu jeho vizitek, webových stránek, typu písma... Občas děláme i ladění interiérů pro soukromé osoby i firmy. 

 

Jak poznám při nákupu, že to je ten správný odstín?

Ale co když tu mou barvu pak nikde neseženu?

Nebojte, my vám vyrobíme takové malé pomocníčky, kteří budou s vámi po celou dobu. Nakonec si tyto odstíny natolik vštípíte,  že je budete mít v živé paměti. :)

Nabídka v obchodech se rychle mění a dle mých zkušeností potíže s nákupem věcí nejsou. Množství barev, které budete mít ve své osobní škále, je tak velké, že vždy budete mít možnost pro sebe něco najít!